روستاهای بالای 20 خانوار برق‌رسانی نشده‌‌اند

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین لرستان ،حبیب‌اله خجسته‌پور در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان که با موضوع برشهای روستایی تشکیل شد بیان داشت:«در سند نوشته شده باید در شهرستان خرم‌آباد 40 کیلومتر راه روستایی بهسازی شود در حالی که این مقدار فقط کفاف بخش مرکزی خرم‌آباد را می‌دهد و منطقه‌ پاپی سهمی از این مقدار نخواهد برد».
خجسته‌پور پیشنهاد داد بهتر آن است برای راه‌های روستایی منطقه‌ی پاپی یک اعتبار ویژه‌ی مستقل درنظر گرفته شود تا راه‌های روستایی این منطقه بهسازی شوند.

وی در این جلسه که مدیرعامل شرکت توزیع برق استان نیز حضور داشت تلنگر زد:«در حالی در سند گفته شده که 41 روستای بین 10 تا 20 خانوار باید برق‌رسانی شوند که همین الان ما روستاهایی چون تنگ هفت، تنگ پنج، للر و سیرم را داریم که از برق‌رسانی بی‌بهره‌اند و جمعیت این روستاها بالای 20 خانوار است».
فرماندار شهرستان خرم‌آباد به این نکته اشاره کرد که بهتر است ابتدا این‌گونه روستاهای بالای 20 خانوار که برق‌رسانی نشده‌‌اند برق‌رسانی شوند و سپس سراغ آن روستاهای بین 10 تا 20 خانوار برویم.

جلسه‌ی ستاد اقتصاد مقاومتی عصر جمعه 11 تیرماه به ریاست استاندار لرستان و با حضور نماینده‌ی مردم خرم‌آباد و دوره‌چگنی (محمد بیرانوندی)، معاونان استاندار، فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی و اقتصادی استان و نیز برخی مدیران بانک‌ها در محل دفتر استاندار تشکیل شد.
هم‌چنین اصحاب رسانه نیز در این جلسه حضور داشتند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *