اکران فیلمی با بازی کارشناس مطرح فوتبال

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم «صحنه‌هایی از زندگی یک کارآگاه» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا رسولی‌نژاد از پنجشنبه دهم اسفند ماه در سینماهای گروه هنر و تجربه اکران می‌شود.

این فیلم دومین تجربه سینمایی رسولی‌نژاد پس از فیلم «صحنه‌های خارجی» است. مستند «مینور/ ماژور» از ساخته‌های این کارگردان، سال گذشته در سینماهای هنر و تجربه به نمایش گذاشته شد و «صحنه‌های خارجی» اولین فیلم بلند این کارگردان نوروز 94 در همین گروه به اکران درآمد.

در این فیلم سه منتقد سینما به عنوان بازیگر حضور دارند و حمیدرضا صدر منتقد پیشکسوت سینما برای اولین بار در «صحنه‌هایی از زندگی یک کارآگاه» مقابل دوربین رفته است.

اکران افتتاحیه این فیلم شنبه دوازدهم اسفند ساعت 20 در موزه سینما برگزار می‌شود. 

در خلاصه داستان «صحنه‌هایی از زندگی یک کارآگاه» آمده است: «در یکی از روزهای سرنوشت‌ساز پاییزی نامه مشکوکی به دست پسر جوانی که به فیلمهای کارآگاهی علاقه دارد می‌رسد. او با خواندن نامه درگیر ماجرایی کارآگاهی می‌شود. ولی برای تبدیل شدن به یک کارآگاه خصوصی واقعی موانعی وجود دارد.»

عوامل فيلم عبارتند از نويسنده، كارگردان و تهيه كننده: عليرضا رسولي نژاد، صداي راوي: سعيد مظفری،  فيلمبردار: رضا تيموري، تدوين: حسين توكلي، صدابردار: شاهين پورداداشي، صداگذار: مهدي جواهري‌زاده، موسيقي: انتخابي، تنظيم: حميد خداپناهي و نويد خداوندی، دستيار كارگردان: سهند سرحدي، منشي صحنه: شيرين قادر، دستيار فيلمبردار: سهيل سيم‌صباحي، بازيگران: بهراد موسوی، نگار تاجر، نيلوفر نيكسار، شاهين بازيل، حسام نورانی، دانا جعفری، پوريا جهانشاد، آیدا ذاتی، آرش لطفي، حافظ روحاني ، و با حضور افتخاری حميدرضا صدر 

57243

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *