واکنش رضا رشیدپور به ویدئوی انتقادی جوان معلول/ عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رضا رشیدپور مجری برنامه «حالا خورشید»  نوشت: «حدود بیست روز پیش میزبان وحیدرجبلوی عزیز ، جوان توان یاب اهل کرج در برنامه حالا خورشید بودم . در خلال گفتگو از اپلیکیشنی صحبت کرد که با خلاقیت و اشتیاق نوشته و دوست دارد آن را به جامعه توان یابان کشور برساند . حامی مالی برنامه تماس گرفت و گفت که از این موضوع حمایت می کند . به فاصله یک روز موضوع توسط گروه سردبیری برنامه مکتوب و به اول مارکت ارسال شد تا در نوبت اقدام فوری قرار بگیرد .

هر چند که امور خیریه جزو وظایف یک برنامه تلویزیونی نیست اما تلاش می کنیم تا با همراهی حامیان برنامه قدم کوچکی در جهت کاهش آلام هم وطن های عزیزمان برداریم . بینندگان ارجمند حالا خورشید می دانند که چندین مورد مشابه در دستور کار حامی مالی برنامه قرار داشت که طبق روال و به نوبت انجام و گزارش شفاف تصویری خدمتشان تقدیم شد . 

تایید فنی اپلیکیشن وحید عزیز و صدور چک برای پیش خرید آن هم حدود ده روز طول کشید . شوربختانه چند روزگذشته ، بحران برف و انسداد محور تهران / کرج مانع از دعوت وحید رجبلو به دفتر فنی اول مارکت شد . از سوی دیگر شرایط جسمانی وحید و نامساعد بودن دمای هوا هم اخلاقا مانع از اصرار برای دعوت می شد . بنابراین دوستان تصمیم گرفتند که به همراه تیم فنی و گروه گزارشی به منزل ایشان در کرج بروند و ضمن عرض ادب چک پیش خرید را تقدیم کرده و اپلیکشن یاد شده را روی سرور بارگذاری کنند .

طبق اطلاع من ، موضوع به صورت تلفنی هم با وحید جان هماهنگ شده و قرار ملاقات در منزل برای روزهای پایانی هفته که گروه امکان خروج از دفتر مرکزی و اعزام به استان البرز را داشته باشند تنظیم شده بود .

عصر امروز ویدئویی را تماشا کردم که برایم عجیب بود و ظاهرا ناشی از سوتفاهم . چون روز پایانی برنامه حالا خورشید بود و من هم روی آنتن زنده نتیجه موضوع را عرض کردم ظاهرا وحید رجبلوی محترم احساس کرده که اتفاقی غیر از شفافیت و صداقت همیشگی حالا خورشید رخ داده است .

دغدغه های وحید که ناشی از برخی ناملایمات نهادهای مسئول با اوست را می فهمم ولی ای کاش قبل از گلایه ی تصویری توجه می کرد که هر اقدام خیریه در یک برنامه تلویزیونی روال منطقی دارد و حامی مالی باید مراحل اداری اش را سپری کند . بحران برف هم که دست ما نبود . در هرصورت ایشان را مثل برادرم دوست دارم و حتما طبق قرار شرفیاب حضورش خواهیم شد.»

58241

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *