۱۹۹۴پروژه در ایام دهه فجر در لرستان افتتاح می‌شود

هوشنگ بازوند عصر دوشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به پروژه های دهه فجر اظهار داشت: پروژه های دهه فجر از زمان سفر وزیر نیرو به لرستان آغاز به افتتاح شده و تا پایان دهه فجر هزار و ۹۹۴ پروژه افتتاح می شود.

وی اعتبار هزینه شده برای این تعداد پروژه را دو هزار و ۸۹ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: همچنین در ایام دهه فجر ۲۶۹ پروژه با اعتبار دو هزار و ۲۶۱ پروژه کلنگ زنی می شوند.

استاندار لرستان شاه بیت پروژه هایی که قرار بوده کلنگ زنی شوند را نیروگاه هزار مگاواتی خرم آباد دانست و بیان داشت: بیشترین حجم پروژه های دهه فجر با ۵۳ درصد مربوط به حوزه صنعت و معدن و اعتبار هزار و ۱۲۰ میلیارد تومان است.

بازوند با بیان اینکه همچنین بیشترین حجم پروژه هایی که قرار بوده کلنگ زنی شود مربوط به وزارت نیرو با اعتبار دو هزار میلیارد تومان است، گفت: در ایام دهه فجر در شهرستان دورود ۷۸ پروژه، در خرم آباد ۴۱۱ پروژه، در کوهدشت ۹۸ پروژه، در سلسله ۱۰۹ پروژه و در الیگودرز ۱۹۵ پروژه افتتاح می شود.

وی همچنین از افتتاح ۷۸ پروژه در پلدختر، ۲۰۷ پروژه در دلفان، ۸۷ پروژه در دوره چگنی، ۱۷۷ پروژه در بروجرد، ۸۸ پروژه در ازنا و ۲۴ پروژه در رومشکان در ایام دهه فجر خبر داد.

 

۴۸

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *