تازه‌ترین واکنش ترامپ به حمله سایبری روسیه

با تداوم جنجال های مربوط به حملات سایبری روسیه و هک اطلاعات در کمیته مرکزی حزب دموکرات آمریکا ؛ خبرنگاران با اشاره به این جنجال ها؛ نظر ‘دونالد ترامپ’ رییس جمهوری منتخب آمریکا را در این رابطه پرسیدند.

ترامپ با بی تفاوتی در پاسخ به این سئوال گفت که معتقد است که همه باید این قائله را رها کنند و به سراغ زندگی عادی خود بروند.
وی در توجیه این عقیده گفت: رایانه به شدت زندگی ها را پیچیده کرده است، عصر رایانه کار را به جایی رسانده که هیچ کس نمی داند چه خبر است و ماجرا چیست.

وی افزود که گرچه کشورش در این عصر هم از سرعت برخوردار است و هم از بسیاری چیزهای دیگر اما او مطمئن نیست که آیا آمریکا از آن امنیتی که نیاز دارد برخوردار هست یا نه؟

‘ترامپ’ با خودداری از پاسخ صریح به سئوال خبرنگاران درمورد اظهارات ‘جان مک کین’ و ‘لیندزی گرام’ که گفته بودند به رغم مخالفت ترامپ به اقدام علیه ‘ولادیمیر پوتین’ رئیس جمهوری روسیه خواهند پرداخت و تحریم های سنگینی را علیه او به اجرا درخواهند آورد؛ فقط گفت: نمی داند آن ها چه فکری دارند چون هنوز با آن ها گفت وگو نکرده است و فقط اضافه کرد که لیندزی گرام زمانی رقیب او بوده و در مقابل وی برای ریاست جمهوری آمریکا فعالیت می کرده است.

52311

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *