در طی دو ماه گذشته 32 زندانی بدهکار همدانی آزاد شدند

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از همدان ؛ یدالله روحانی منش، مدیر عامل ستاد دیه این استان با اعلام مطلب فوق به خبرنگار ما گفت: از این تعداد زندانی آزاد شده 6 نفر محکومیت‌های دیه و 26 نفر محکومیت‌های مالی و مهریه و نفقه داشتند.

وی با اعلام اینکه از میان افراد آزاد شده 31 نفر مرد و یک نفر زن بوده، خاطرنشان کرد: طی ارتباط با شرکت‌های بیمه و پیگیری‌های به عمل آمده مبلغ 3 میلیارد و 530 میلیون ریال از طریق شرکت‌های بیمه برای مجموع تصادفات پرداخت شده است که مبلغ 750 میلیون ریال از این مبلغ به آزادی یک نفر از این طریق منجر شد.

روحانی‌منش تاکید کرد: با ارسال پرونده‌های دیه واجد شرایط به صندوق تأمین خسارت‌های بدنی و اخذ مبلغ 712 میلیون و 737 هزار و 500 ریال، 2 نفر از مددجویان از این طریق آزاد شده و مبلغ 314 میلیون ریال به‌صورت اعسار به تقسیط تامین و پذیرفته شد.

وی ضمن دعوت از شکات جهت گذشت محکومان معسر مالی، گفت: تاکنون تعدادی از شکات ، مبلغ 7 میلیارد و 46 میلیون و 484 هزار و 500 ریال در شورای حل اختلاف شعبه 116 ویژه ستاد دیه، گذشت کرده و رضایت‌ خود را اعلام کردند.

مدیرعامل ستاد دیه استان همدان تاکید کرد: 20 مددجو با پرداخت مبلغ یک میلیارد و 942 میلیون و 83 هزار ریال به صورت کمک ستاد دیه آزاد شده‌اند و برای آزادی 7 نفر از زندانیان نیز مبلغ 5 میلیارد و 430 میلیون ریال وام بانکی پرداخت شده است.

وی با اعلام اینکه خود مددجویان نیز در پرداخت جرائم دخیل بوده و مبلغ یک میلیارد و 626 میلیون و 466 هزار و 204 ریال هم‌یاری کرده اند، گفت: متاسفانه 280 مددجو جرائم غیرعمد هم‌اکنون به علت بدهی در زندان‌های استان همدان محبوس هستند که امید است خیران در این خصوص به یاری ما بشتابند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *