توضیح تکمیلی منصوریان درباره حرف‌هایی که در کنفرانس خبری زد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان سرمربی استقلال در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال توضیحات تکمیلی در خصوص مصاحبه خود در کنفرانس خبری ارایه کرد.
منصوریان در همین خصوص گفت: فکر می کنم منظور من به درستی در کنفرانس خبری منعکس نشد. در فوتبال ایران، همه بازیکنانی که قرارداد می بندند، برای دریافتی خود تاریخ مشخص می کنند. یعنی زمان پرداخت پول به همه بازیکنان در قراردادهایشان مشخص می شود و اگر پرداخت طبق زمان قید شده در قرارداد نباشد، خلاف قرارداد عمل شده و بازیکن می تواند معترض شده و درخواست فسخ نماید.
او افزود: این یک موضوع عمومی در فوتبال ایران است و مربوط به همه تیمها می شود نه فقط استقلال. همه بازیکنان و باشگاه ها چنین شرایطی دارند و این موضوع فقط به استقلال مربوط نمی شود و منظور من هم کل فوتبال ایران بود نه فقط استقلال.
منصوریان ادامه داد: کلیه بازیکنان و اعضایی که از فصل قبل در استقلال حضور دارند نیز پنجاه درصد از قراردادهای سال گذشته را دریافت نکرده اند اما چیزی که باعث شده آنها با عشق و علاقه در استقلال بمانند، اعتبار، بزرگی و عظمت استقلال و هواداران پرشمارش است. همه تلاش مدیر عامل محترم، اعضای هیات مدیره و اینجانب نیز این است که مطالبات سال گذشته و امسال همه اعضای تیم پرداخت شود و در پایان فصل، هیچ بدهی از امسال باقی نماند.
43 43

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *