استاندار چهارمحال و بختیاری: هیچ تعللی در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی پذیرفتنی نیست

قاسم سلیمانی دشتکی  در نشست شورای اداری این استان افزود: بوروکراسی و کاغذبازی اداری از مهمترین آفات تحقق اقتصاد مقاومتی است، از این رو مدیران اجرایی در پیشبرد پروژه ها و طرح های خود معطل نامه نگاری های رایج نشوند.
وی ،با بیان اینکه دستگاه های نظارتی و قضایی روند تحقق اقتصاد مقاومتی را تسهیل کنند، گفت: دستگاه های اجرایی پروژه های خود را به واسطه نامه نگاری با دستگاه های نظارتی متوقف نکنند و ضمن رعایت قانون و حقوق مردم با جسارت و قاطعیت، اجرای پروژه ها را به پیش ببرند.
سلیمانی دشتکی، با اشاره به تدوین برنامه یک ساله و پنج ساله اقتصاد مقاومتی در استان، تصریح کرد:مسوولان استان همه تمرکز خود را در استان بر تحقق اقتصاد مقاومتی قرار داده اند و در همین راستا با کار و تلاش شبانه روزی از همه ظرفیت ها باید بهره بگیرند.
استاندار چهارمحال و بختیاری در ادامه با قدردانی از خدمات نمایندگان استان در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، افزود: مجمع نمایندگان استان نقش خوب و موثری در رشد و توسعه استان ایفا کرد و این اثرگذاری ناشی از وحدت و همدلی بین دولت و مجلس بود.
سلیمانی دشتکی ادامه داد:نمایندگان استان با دولت و مدیران دستگاه های اجرایی رابطه و تعامل خوبی داشتند و رفع مشکلات استان به ویژه در مساله آب و توسعه راه ها دستاورد همین تعامل سازنده است.
وی خاطرنشان کرد: امید است تا منتخبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان نیز با همکاری و تعامل با دستگاه های اجرایی بتوانند منشا تحولات خوبی در استان شوند.
گفتنی است ، نشست شورای اداری چهارمحال و بختیاری با محوریت تکریم و قدردانی از نمایندگان این استان در مجلس  در محل سالن شهید جعفرزاده استانداری با حضور اعضای این شورا برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *